наші топ-пропозиції

Ремонт

Ремонт у Києві​

Оновлення житла має приносити позитивні емоції, а не клопіт та втому. Щоб позбавити вас від плутанини, мук вибору та іншого дискомфорту, пропонуємо дизайнерський ремонт «під ключ». Над квартирою, заміським будинком, кафе, офісом, рестораном або готельними номерами працюватимуть справжні професіонали. Ми знаємо, як вибрати надійні матеріали, провести грамотно усі необхідні ремонтні роботи та оптимізувати витрати.

Ми не обмежуємось у масштабах

Кожен наш проект – це оптимальне співвідношення ціни, термінів виконання та якості. Ми відкриті до діалогу, уважно слухаємо замовника та готуємо рішення, які відповідають його вимогам. Раціональність та практичність – принципи, на які орієнтується наша команда. Ми працюємо чітко, злагоджено та цінуємо час.

Ми знаємо, наскільки важливою є безпека та функціональність як житлового, так і громадського приміщення. Саме вони є основою комфортного інтер’єру. Наше завдання – зробити будь-який простір не просто затишним, а й надихаючим. Ми завжди готові до завдань будь-якої складності.

WE OFFEER

ЗА ЯКИМ ПРИНЦИПОМ БУДЕ

БУДУВАТИСЯ НАША СПІВПРАЦЯ?

На вас чекає чітка поетапна співпраця, підкріплена професійним наглядом.

01

На першому етапі заповнюємо та затверджуємо бриф, підписуємо договір.

02

Наші фахівці виїжджають на об’єкт для обмірів, після чого починається підготовка технічної документації, на базі якої проводяться ремонтні роботи.

03

Демонтажні роботи та підготовка приміщення для ремонтно-оздоблювальних робіт.

04

Електромонтажні роботи, встановлення або заміна вікон, дверей, сантехніки та труб.

05

Монтаж освітлювальних приладів, слаботокових кабелів та точок (TV, інтернет, телефон, відеоспостереження, система «Розумний дім»).

06

Наступний етап – це оздоблення стін, стель та підлоги.

07

Наповнення меблями, побутовою технікою, декоруванням об’єкта і здача в експлуатацію.

08

Вивіз будівельного сміття та здача в експлуатацію.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top