портфоліо ДИЗАЙН-проектів

Квартири SMART

apartments

Квартири SMART

вул. Глибочицька.

Smart-житло може бути досконалим, і ми цьому приклад!
Ми першими представили інноваційні рішення для ринку Smart-квартир, створивши унікальний дизайн житла для наших клієнтів.
Наша команда успішно впоралася з цим викликом, створивши максимально ергономічний простір навіть у невеликій квартирі площею всього 21,47 кв. м. Ми врахували кожну деталь, щоб забезпечити оптимальну функціональність і комфорт всередині цього маленького простору.

apartments

Квартири SMART

ЖК "Медовий"

Проєкт затишного сімейного, сучасного житла на невеликій площі? Можливий!
Ми створили ідеальне рішення для сім’ї, яка цінує затишок, функціональність і комфорт навіть на невеликій площі. Ми врахували, що в кожній родині важливо
мати свій особистий простір, тому розробили кілька варіантів планування навіть на такій невеликій площі.
Наша команда дизайнерів продумала кожну деталь цієї квартири до дрібниць. Ми врахували потреби кожного члена сім’ї та створили функціональні й естетично привабливі рішення. Кожна площа була оптимізована для максимального використання та комфорту.
Ми обрали стильні та практичні елементи інтер’єру, які гармонійно поєднуються один з одним, створюючи приємну атмосферу.

apartments

Квартири SMART

"Французький квартал"

Один із наших неординарних і улюблених проєктів. Наш замовник, поки ще не сім’янин, створював простір для себе. Він хотів, щоб вона відображала його витончений смак і була практичною, відповідаючи його потребам і способу життя. Наша команда з ентузіазмом і увагою до деталей взялася за цей проєкт. Ми врахували всі його побажання і надали рішення, яке повністю виражає його індивідуальність і відповідає його стилю життя.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top