портфоліо ДИЗАЙН-проектів

Тераси.

terrace

Тераси.

Тераса офісу.

Ретельно продумана ХO-тераса, безсумнівно, стає улюбленим місцем для всіх, хто шукає затишок для відпочинку або роботи. Незалежно від форми і розміру, розташування і стилю, тераса – ідеальний варіант для короткої перерви протягом напруженого дня, невимушеної бесіди з діловим партнером або вечора в колі близьких.
Це найшвидший спосіб насолодитись свіжим повітрям і атмосферними краєвидами.

terrace

Тераси.

"Петровський дворик"

Ми з радістю працювали з приємним замовником, який створював затишок для своїх близьких. Їхня квартира на першому поверсі супроводжувалася невеликою приватною територією, де вони збиралися всією сім’єю, робили барбекю і відпочивали з онуками. Наша головна мета полягала у створенні затишної та комфортної зони відпочинку, яка б враховувала потреби всієї родини, включно з дітьми.
Ми передбачили спеціальну зону відпочинку для всієї родини, де вони могли б проводити час разом, насолоджуватися спілкуванням і відпочинком. Ця зона була організована таким чином, щоб кожен член сім’ї міг знайти щось за своїм смаком та інтересами.

terrace

Тераси.

Тераса для турагенції "Венея"

Наш дизайн-проект тераси для турагенції “Венея” став чудовим доповненням до спілкування з клієнтами про світ подорожей. Нашим завданням було створити затишну атмосферу, яка б налаштовувала на подорожі та відпочинок. Надихаючись естетикою моря і природи, ми створили простір, який запрошує відпочити і мріяти про пригоди.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ТЕРАСИ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top