Живопис в інтер’єрі

Живопис в інтер’єрі

Як ви відноситесь до сучасного живопису?

Чому так багато людей віддають перевагу саме живопису в декорі квартир. Чудовий арт може додати настрою до інтер’єру, створити атмосферу, підкреслити ваш смак. Доречі, живопис може розповісти про свого господаря значно більше, аніж увесь будинок в цілому. Адже коли ми обираємо картину, ми не виходимо з якоїсь практичної цілі (якщо, звісно, не треба закрити пляму на шпалерах). Ми обираємо її серцем, відчуваючи відгук з середини.


Наявність мистецтва та живопису в інтер’єрі завжди говорить про смаки замовника, а також про виховання смаку о прекрасного в сім’ї. Крім всього вищесказаного – це такий собі колірний акцент, який збирає в одне ціле загальний стиль та колористику простору.

Окей, обрали картину. Однак мистецтво живопису в інтер’єрі потребує правильне оформлення та підходяще місце.

Пропорції та масштаб.

При обранні точки розташування треба взяти до уваги розмір приміщення та габарити меблів, яка буде стояти поруч з репродукцією. На великій та порожній стіні або по сусідству з громіздким диваном маленька картина загубиться. Втім, непогана розвага для гостей: бачиш картину? Ні? А вона є!

Форма.

Ну, тут все більш менш зрозуміло. Якщо треба прикрасити стіну над узголів’ям ліжка або над диваном у вітальні, гармонічно буде виглядати полотно, яке орієнтоване горизонтально. Для вузького простінку варто обрати вертикальне полотно.

Оформлення.

Щоб декоративний живопис в інтер’єрі відповідав стилю квартири, абстрактні полотна для сучасної обстановки квартири краще залишити без рам. А от класичному антуражу потрібні красиві різьблені багети. Хоча, сучасні роботи Бенксі на аукціоні Sotheby`s виставляли у важкій позолоченій рамі. Але це скоріше задля привернення уваги.

Тло.

 Шпалери з малюнками будуть перетягувати увагу на себе, як і сусідство з телевізором. Тому найкраща основа для картини – однотонна стіна.

Підібрати картину на стіни у квартирі не важко, якщо ви маєте смак, відчуваєте кольори та маєте уявлення про декорування інтер’єру. В іншому випадку краще звернутись до дизайнера, який доречно та стильно заповнить вашу вітальню або іншу кімнату гідними екземплярами.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top