Як вибрати дизайнера інтер’єру?

ЯК ВИБРАТИ ДИЗАЙНЕРА ІНТЕР'ЄРУ

Основні пункти, на які слід звернути увагу при виборі дизайнера

Як вибрати дизайнера інтер’єру, який допоможе втілити ваші найсміливіші мрії, допоможе правильно розрахувати кошторис на ремонт і допоможе уникнути помилок?🤔

У цій статті ми докладно розповімо з чого почати та на що слід звернути увагу.
❗️Перше – це де ви можете його знайти. Тут власне два основні варіанти:
1. «Сарафанне радіо», тобто порада чи рекомендація когось із ваших друзів чи знайомих, які будь-коли займалися цим питанням.
2. Пошук в інтернеті та соціальних мережах.
Як перший, так і другий варіант має свої плюси і мінуси. Так, наприклад, рекомендація знайомих не завжди може бути об’єктивною, як будь-який відгук. Оскільки дизайнер якої ідеально підійшов до однієї людини, може зовсім не знайти «коннект» з іншим клієнтом. У разі «пошукових інтернет варіантів» ви не завжди маєте реальні відгуки про ту чи іншу компанію.
Тож розглянемо основні моменти.

Портфоліо

Перше, на що кидається погляд – це візитна картка будь-якого дизайнера, його портфоліо. У ньому ви зможете ознайомитися з роботами дизайнера, візуально оцінити привабливість його робіт. Варто звертати увагу на стилістику робіт. Професіонал працює в різних стилях, надасть вам право вибору. Дилетант виконує роботи лише в одному напрямку і всі вони стилістично схожі. Це перший дзвіночок про те, що ваш будинок буде зроблений не за вашою ідеєю, а за «стандартним шаблоном». У портфоліо професіонала ви побачите неокласику, поп-арт, скандинавський дизайн, мінімалізм та багато інших варіантів.

Досвід та освіта

Те, що відрізняє професійного дизайнера від аматора – досвід роботи та освіта. Без знань азів теорії дизайну, композиції, стилів єдиного таланту буде мало. Професійний дизайнер завжди зможе підказати, де і який матеріал краще використовувати, які властивості у тих чи інших декоративних матеріалів. Правильне та грамотне перепланування та ергономіку вашого нового приміщення зможе зробити не просто випускник архітектурного вузу, а й фахівець із досвідом.
Тому при виборі дизайнера радимо поцікавитись його освітою та досвідом роботи.

Професіонал завжди підпише з вами договір та дасть гарантії!

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top