Видимі-невидимі.

Видимі-невидимі. Приховані двері в інтер’єрі.

Двері прихованого монтажу – що це таке?

Навіть найконсервативніший дизайн допускає використання дверей-невидимок, адже це не нововведення.

З часів царів використовувались потайні двері, замасковані стіновими панелями та гобеленами.

Приховані рішення для одних замовників – розвага. Для інших – можливість жити в просторі, в якому відсутні нав’язливих, відволікаючих деталей. Для дизайнера – тільки в задоволення використати незвичайне рішення.

Мінімалізм, як напрямок в стилістиці інтер’єру, завоював любов дизайнерів та клієнтів всього світу вже давно. Все більше замовників віддають йому перевагу не тільки за кордоном, але й в нашій країні. На основі загальної любові до цього стильового напрямку були розроблені та впроваджені в наше життя двері прихованого монтажу.

Двері прихованого монтажу – це можливість стилістично повністю інтегрувати такі двері в дизайн інтер’єру, зробивши їх не окремим елементом, який виділяється, а навпаки, створити за їх допомогою цілісну та органічну картину.

Звісно, не можна сказати, що двері-невидимка це новинка. Але більш широке розповсюдження вони отримали тільки останні кілька років. Можливо, це було пов’язано зі страхом замовників перед чимось новим та незвичним. Але скоріше за все, це побоювання незадовільного результату від невмілих рук як майстрів-монтажників, так і майстрів оздоблювання, котрі будь-які новинки сприймають досить скептично та небажання вчитись новому.

То що ж таке приховані двері?

Приховані двері – це двері, короб яких виробляється з анодованого алюмінію та монтується на етапі чорнових робіт (до штукатурки або зашивання стін гіпсокартоном). Такі двері не мають наличника та видимих петель, полотно йде рівно з дверним коробом, що дозволяє досягти ефекту злиття дверей та стіни в одне ціле. Двері-невидимки ґрунтуються або покривають праймером (спеціальна плівка), таким чином готуючи їх під фарбування або будь-яке інше декоративне оздоблювання. В результаті двері дійсно стають невидимими, тим самим істотно розширюють простір кімнати.

Які ж переваги дверей прихованого монтажу?

Давайте перелічимо:

♦  Невеликі розміри. Монтаж такої двері конструкції можливий навіть в невеликому отворі.

♦  Повна невидимість. Це відмінне рішення для приміщення з декількома дверима підряд. Як правило, монтаж прихованих конструкцій виправданий для ванної, кухні, вітальні, в якості входу в гардеробну кімнату тощо.

♦  Нестандартні розміри та форми. Сьогодні покупцям доступний великий вибір різноманітних габаритів.

♦  Легкість декоративного оздоблювання. Такі полотна можна оформити в тон іншим стінам, що дозволяє сховати двері та зробити їх невидимими на тлі решти поверхонь.

І головне, встановлення дверей прихованого монтажу повинно здійснюватися досвідченим майстром. Залучення «дешевих» спеціалістів може нести за собою наслідки з помилок, пошкоджень дороговартісної конструкції. Це той самий випадок, коли скупий платить двічі.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top