ТОП п’ять порад по вибору квартири

ТОП п’ять порад по вибору квартири

Плануєте покупку нового житла? Тоді ця стаття для вас!

Маючі за плечима велику кількість реалізованих проектів, хочемо перерахувати декілька корисних та практичних порад щодо вибору квартири.
Те, на якому поверсі буде розташовуватись ідеальна для вас квартира, безперечно, залежить від особистих вподобань та критеріїв. «Свою» квартиру ви обов’язково відчуєте.

№1

Зверніть увагу на так звану «брудну зону». Щоб коли ви проходите з кімнати до кухні, вам не доводилось йти через коридор, де ви знімаєте взуття. Інакше бруд буде розноситись по всій квартирі.

№2

Віддавайте перевагу плануванням, які мають розділення особистих (спальня, дитяча) та загальних (кухня, вітальня) зон. Це зручно для того, щоб гості, які можливо будуть приходити, не турбували дітей, які вже або ще сплять. Або інших членів сім’ї.

№3

Що стосовно геометрії квартири (особливо, якщо ви обмежені у бюджеті). Зверніть увагу на квартири, які мають прямокутний або квадратний вигляд, з кутами дев’яносто градусів. Оскільки, якщо у квартирі є гострі або тупі кути, то це однозначно меблі на замовлення, що істотно збільшить ваш бюджет.

№4

Не прив’язуйтесь так яро до наявності балкона. А якщо вважаєте, що він вам потрібен, то одразу визначитесь – для чого? Якщо кабінет, тоді для цього потрібні чималі фінансові вкладення, щоб взимку було тепло, а влітку не спекотно. А якщо балкон вам потрібен просто, щоб був, то подумайте, можливо квартира без балкону все ж таки підійде вам краще? Бо якщо балкон не експлуатують в якості корисного простору, тоді він перетворюється на склад.

№5

Можна також звернути увагу на сторони світу. Якщо ви рано встаєте – дивіться, щоб сонечко зранку світило вам у спальню. А якщо ні – тоді навпаки.

Ну й звісно ж, максимально чітко та зрозуміло розкажіть вашому ріелтору, що саме ви чекаєте від квартири, щоб потім в тандемі з дизайнером створити ваше місце сили!

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top