П’ять інсайтів: як зробити дитячу, яка відповідатиме характеру вашої дитини

П’ять інсайтів: як зробити дитячу, яка відповідатиме характеру вашої дитини

Основні моменти, які слід врахувати при плануванні інтер'єру дитячої кімнати

Усі ми, коли замислюємось про ремонт в дитячій, думаємо про те, як би так зробити кімнату максимально функціональною, затишною та красивою, але… Іноді забуваємо про те, а що насправді хочеться або потрібно вашій дитині? Маючі двох синів з різницею у віці дванадцять років, спираючись на свій особистий та професійний досвід, вирішила поділитися з вами своїми інсайтами.
Що ж робити?

Спостерігайте за своєю дитиною

До чого його дійсно тягне? Як себе поводить? Прості спостереження можуть дати вам купу відповідей, як краще організувати простір.

Врахуйте бажання дитини

Думайте не про власні амбіції та бажання, а слідуйте тому, чого хоче дитина. Якщо вона любить годинами сидіти та ліпити з пластиліну – поміркуйте про великий стіл для творчості. Або у вас активна дитина, яка обожнює стрибати, лазити, як то кажуть, «шило в дупці»? Тоді треба подумати про спортивний комплекс та вільний простір для активностей. Й не переймайтесь, якщо ви встановили спортивний комплекс, а дитина по ньому не лазить або поставили стіл, а він їй взагалі не потрібен. Всьому свій час.

Дайте дитині волю

Та будьте морально готові до будь-якого рішення. Навіть якщо у вас дівчинка, яка захотіла пофарбувати кімнату не у ніжно-рожевий, а у чорний – це не привід відмовити в такому рішенні. Ви завжди зможете відтінити його, пом’якшити світлим декором або матеріалами меблів. В решті решт, бунтарський дух з часом заспокоїться, зате ви проявите себе як мати (або батько), який готовий підтримати свою дитину у всьому!

Достатньо простору?

Перш ніж вести розмови про прибирання та порядок у кімнаті, подивіться, чи вистачає місця в кімнаті? Чи грамотно організований простір для зберігання речей? Може речі висять на стулці, тому що у шафі немає місця або дитина не дотягується до полиць?

Будьте готові до змін.

Може навіть щорічним. Так, діти до вісімнадцяти років мають схильність до частих змін вподобань та побажань. Продумайте дизайн кімнати так, щоб згодом можна було вносити зміни інтер’єр, не починаючі капітального ремонту.

Любіть ваших дітей!

Але головне – любіть ваших дітей, частіше та якісніше спілкуйтеся з ними і тоді ви точно будете знати, як зробити вашій малечі, школяру або підлітку дитячу кімнату їх мрії!
Завжди рада допомогти!

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top