портфоліо ДИЗАЙН-проектів

Офіси. Робочий простір.

office

Офіси. Робочий простір.

Офіс Дизайн-студії.

Забудь про нудні столи та однотонні стіни! Офіс студії дизайну вразить тебе своїм інтер’єром. Кожен елемент створений зі смаком і органічно поєднується з робочими зонами та зонами відпочинку. Яскраві кольорові акценти додають нотку свіжості та надихають на нові творчі звершення. Тут твориться справжня магія дизайну, а робота в такому офісі перетворюється на задоволення!

office

Офіси. Робочий простір.

Багаторівневий офіс.

Багаторівневий офіс – це не просто офіс, це злагоджений організм, що працює як швейцарський годинник. А якщо він спланований до кожної дрібниці, то це просто шедевр! Ми з легкістю впоралися з цим завданням, враховуючи динаміку роботи замовника. Кожен куточок офісу продуманий до дрібниць, а кожен поверх призначений для певного виду діяльності. Тут є місце для творчості, відпочинку та концентрації. Це офіс, який працює на вас!

office

Офіси. Робочий простір.

Фойє офісу.

Ми захоплюємося незвичайним підходом нашого забудовника ЖК Manhattan city і його неординарним завданням для нас. Він висловив бажання втілити стиль Hi -Tek у дизайні фойє, і ми з радістю прийняли виклик. Ми вклали всю нашу креативність і професіоналізм у створення цього унікального простору. Використовуючи стиль Hi Tek, ми поєднали його із загальною концепцією будинку та фойє. Результат перевершив всі очікування. Фойє стало справжнім проявом стилю Hi Tek. Істинним проявом стилю Hi Tek, де сучасні лінії, мінімалістичний дизайн та інноваційні елементи втілилися воєдино. Ми приділили особливу увагу вибору  матеріалів, освітлення і деталей, щоб створити вражаючий ефект і значне враження при вході в будівлю. Але, на жаль, зараз хол із плином часу змінився. 

РОЗРОБКА ДИЗАЙН-ПРОЕКТУ ОФІСУ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top