портфоліо ДИЗАЙН-проектів

Квартири від 50 м.кв.

apartments

Квартири від 50 м.кв.

ЖК Софійська Сфера

Дивовижний інтер’єр із дивовижним замовником. Із задоволенням співпрацюємо з такими творчими людьми, як і ми самі. Натхненні його сміливістю та оригінальним підходом до створення місця, де він проводитиме багато часу.
У результаті вийшов сміливий і креативний дизайн!

apartments

Квартири від 50 м.кв.

Ярославів Град

Хто сказав, що романтика і сучасність не можуть поєднуватися? Наша замовниця-романтик надихнула нас створити інтер’єр у стилі модерн з несподіваними елементами, які додають у будинок нотку сучасності та елегантності. Безумовно, ми додали багато червоних акцентів, щоб підкреслити її романтичний дух.

apartments

Квартири від 50 м.кв..

ЖК "Jack house"

Цей проект– це наше творіння, яке відображає ідею про дорожнечу, оригінальність і перевагу смаку. Відображення розкоші та статусу.
Улюблений клієнт, який поставив нам унікальне й оригінальне завдання, змусив насзамислитися. Коли ми запитали, в якому стилі він вважає за краще оформити свій простір, він просто і незвично відповів: “Зробіть мені Бентлі”.
Що таке “Бентлі”? Це не тільки символ комфорту і статусу, а й певна ідея про розкоші та вишуканості. Ми прийняли виклик і вирішили створити проект, який об’єднає всі ці аспекти: дорожнечу, цікавість, оригінальність і креатив.
Використовуючи розкішні матеріали, елегантні елементи інтер’єру та інноваційні рішення, ми перевершили очікування нашого клієнта і створили вражаючий простір, який уособлює його таємні бажання.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ ПІД КЛЮЧ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top